Kabel

een heel uitgebreide categorie. We vinden hierin een aantal hoofd groepen maar alles benoemen. we beperken de opsomming met een doorsnede te geven:

  • Netwerkkabels cat 6 etc.
  • Glaskabels
  • Stroomkabels
  • Verloop snoeren
  • Videokabels
  • Usb kabels etc.

Omdat onze site partnummer georiënteerd is is het handig dit als leidraad te gebruiken.

Gebruiksaanwijzing

Mogelijk moet u voor een kabel een gebruiksaanwijzing raadplegen die meestal bij refurbished apparatuur niet beschikbaar is. Daarvoor is er op het internet voldoende te vinden of zelfs te downloaden. Dus Google is uw vriend. Dit is belangrijk omdat u hierin de benodigde software of stuur commando’s of combinaties van toetsen vindt . Conclusie, is precies wat u nodig hebt. Mocht u vragen hebben schroom dan niet om ons een mail te sturen.

Refurbished

alle kabels die wij aanbieden zijn een wis en schoonmaak proces doorlopen. Sommige zijn opgeknapt of gerepareerd. Schoonheid foutjes hebben we vanwege de prijs vaak niet hersteld. dat is economisch niet haalbaar. Mocht u dat willen dan kan dat maar de werkzaamheden kunnen we alleen uitvoeren tegen meerprijs. Laat dat ons vooral weten.

Zoeken

Mocht het gezochte kabel er niet bij zitten kunt u ons ten alle tijden een zoekopdracht geven. Wij kijken dan daar waar u niet kan kijken. Wij beschikken over inzichten op inlog beperkte sites. Daar kunnen we dan opzoeken.

Resultaat 1–16 van de 66 resultaten wordt getoond

089-187BAA500 , Displ_port-displ_port

7,95 inclusief B.T.W.

089-187BAA500 is Dell, Kabel,Displayport to Displayport M-M kabel,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

0G628 , 0G628

4,95 inclusief B.T.W.

0G628 is Dell, Kabel,Dell 0G628 00G628 2M KVM CABLE SET MONITOR KEYBOARD MOUSE,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

0R3LCLC3 , 0R3LCLC3

5,95 inclusief B.T.W.

0R3LCLC3 is 3th party, Glaskabel,LC-LC MM DX 0M3 50/125 Orange 3.0 mm 3M,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

16218020192006 , 16218020192006

5,95 inclusief B.T.W.

16218020192006 is ELSPEC JOBARCO, Glaskabel,Patchcord OM3 duplex 3 Meter LC-LC,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

16218020192007 , 16218020192007

6,95 inclusief B.T.W.

16218020192007 is ELSPEC JOBARCO, Glaskabel,Patchcord OM3 duplex 4 Meter LC-LC,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

16218020192008 , 16218020192008

7,95 inclusief B.T.W.

16218020192008 is ELSPEC JOBARCO, Glaskabel,Patchcord OM3 duplex 5 Meter LC-LC,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

16218245330030 , Patchcord OM3 3 Meter

4,95 inclusief B.T.W.

16218245330030 is ELSPEC JOBARCO, Glaskabel,LC-LC Patchcord OM3 3 Meter,F/S verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

16218245330040 , Patchcord OM3 4 Meter

5,95 inclusief B.T.W.

16218245330040 is ELSPEC JOBARCO, Glaskabel,LC-LC Patchcord OM3 4 Meter,F/S verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

16218245330050 , Patchcord OM3 5 Meter

6,95 inclusief B.T.W.

16218245330050 is ELSPEC JOBARCO, Glaskabel,LC-LC Patchcord OM3 5 Meter,F/S verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

162182HC330020 , 162182HC330020

4,95 inclusief B.T.W.

162182HC330020 is ELSPEC JOBARCO, Glaskabel,patch cord OM1 duplex LD/PC-LC/PC 2M ,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

17-80192-07 , 17-80192-07

19,00 inclusief B.T.W.

17-80192-07 is Bizlink, Kabel,30cm cable 68 pin to 68 pin Rev AD1,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

189646-002 , 189646-002

4,95 inclusief B.T.W.

189646-002 is Compaq, Kabel,Compaq SCSI CABLE 6 68 TO 68 PIN,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

224386-003 , 147095-001

6,95 inclusief B.T.W.

224386-003 is HP, Kabel,COMPAQ 12FT KVM CONSOLE CABLE PN: 110936-B21 3 meter,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

23NVR-D , SFP-10G-SR

6,00 inclusief B.T.W.

23NVR-D is Dell, Verloop,Dell DisplayPort to DVI-D Video Cable Adapter 23NVR,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

23NVR-I , RTXM191-404

7,00 inclusief B.T.W.

23NVR-I is Dell, Verloop,Dell DisplayPort to DVI-I Video Cable Adapter 23NVR,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

3-03893-12 , 3-03893-12

19,95 inclusief B.T.W.

3-03893-12 is Quantum, Glaskabel,Quantum Fiber Optic Network Cable 3-03893-12 49′ 15 Meter,F/S verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.