Resultaat 33–45 van de 45 resultaten wordt getoond

J4132A , J4132-60001

79,00 inclusief B.T.W.

J4132A is Cisco, Netwerk onderdeel,HP Procurve 1 Port Gigabit LX Transceiver,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

J4858C , J4858C

4,95 inclusief B.T.W.

J4858C is HP, Gbic,HP Mini-GBIC Transceiver Module – 1 x 1000Base-SX,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

JSH-42S3AB3 , 64P0308

4,95 inclusief B.T.W.

JSH-42S3AB3 is IBM, Gbic,IBM JDSU 4GB 1000BASE-SX 850nm 380m SHORT WAVE GBIC TRANSCEIVER,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

JSH-42S4DB3-HP , 64P0553

2,95 inclusief B.T.W.

JSH-42S4DB3-HP is HP, Gbic,JDSU JSH-42S4DB3-HP 405287-001 NETAPP DS14MK2 DS14MK4 850NM 7-PI,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

P.8596.02 , P.8596.02

12,95 inclusief B.T.W.

P.8596.02 is flexoptics, Gbic,FlexOptix P.8596.02 10GB SR SFP+ Mini GBIC,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

SFP-10G-SR , 10-2415-03

14,95 inclusief B.T.W.

SFP-10G-SR is Cisco, Gbic,10Gb 10-2415-01, SFP-10G-SR SFP, 10GBASE-SR Ethernet, 850nm Short,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

SFP-GD-LX , SFP-GD-LX

9,95 inclusief B.T.W.

SFP-GD-LX is MRV, Gbic,MRV SFP-GD-LX Compatible 1000BASE-LX SFP Transceiver Module,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

SFP-OC12-IR1 , 10-1969-01

24,95 inclusief B.T.W.

SFP-OC12-IR1 is Cisco, Gbic,Cisco OC-12/STM-4 Intermediate-Reach SFP Transceiver Module – 1,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

WS-5484-AS , WS-5484-AS

4,95 inclusief B.T.W.

WS-5484-AS is Agilestar, Gbic,Agilestar GBIC 1000BASE-SX,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

WS-5486-AS , WS-5486-AS

4,95 inclusief B.T.W.

WS-5486-AS is Agilestar, Gbic,Agilestar GBIC 1000BASE-LX,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

X2-10GB-SR , 10-2205-06

9,95 inclusief B.T.W.

X2-10GB-SR is Cisco, Gbic,Genuine Cisco X2-10GB-SR Ethernet Optical Transceiver Module 10-,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

XCVR-00085-03 , XCVR00085-03

4,95 inclusief B.T.W.

XCVR-00085-03 is WWP, Gbic,Third Party 1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km, SMF,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.

XCVR-010M31 , XCVR-010M31

9,95 inclusief B.T.W.

XCVR-010M31 is Ciena, Gbic,1 GIG, SM SFP OPTIC, 10 KM, 1310 NM,Ref verkregen uit afgevoerde apparatuur van bedrijven. Bij ons controle herbruikbaarheid, via testbank en wissen weer in omloop, dus duurzaam.